Sunday
February 14, 2021
Games
Team | Opponent | From | To | Location |
---|---|---|---|---|
U16AA | California Wave (we are home) | 6:00 AM | 8:00 AM | Children's Health StarCenter Farmers Branch - Gagliardi Rink |
Squirt AA | Littleton Black | 7:45 AM | 8:45 AM | Edge Ice Arena |
10U Girls Team | Casper | 8:15 AM | 9:15 AM | Casper Ice Arena |
PeeWee Black | Arapahoe Blue | 8:20 AM | 9:20 AM | South Suburban Ice Arena |
Midget Orange | Hyland 18U Orange vs Lafayette Yellow (Home) | 8:55 AM | 9:55 AM | South Suburban Ice Arena |
Bantam A Black | Boulder Black | 9:00 AM | 10:00 AM | Edge Ice Arena |
8U Advanced Orange | Arvada Gold and AHA White | 9:00 AM | 10:00 AM | Ice Centre At the Promenade |
Midget A | Quarter-Final Game vs Ponway | 9:40 AM | 10:55 AM | AZ ICE Gilbert |
Bantam B | NCYH | 9:45 AM | 10:45 AM | Apex Center |
Midget White | Lafayette Maroon | 10:05 AM | 11:05 AM | South Suburban Ice Arena |
19U Girls Team | Colorado Select 15U | 10:35 AM | 11:50 AM | Sport Stable |
15U Girls Team | Select | 10:35 AM | 11:50 AM | Sport Stable |
Midget Black | AYHL - Navy | 11:50 AM | 12:50 PM | South Suburban Ice Arena |
8U Intermediate White | ARVADA INT NAVY | 12:15 PM | 1:15 PM | ICAP RED RINK |
Bantam A Orange | @ CS Tigers | 12:30 PM | 2:00 PM | Sertich Ice Center |
Squirt AA | Littleton Red | 1:30 PM | 2:30 PM | Edge Ice Arena |
15U Girls Team | TBD-Semi 2 v 3 | 2:35 PM | 3:50 PM | Sport Stable |
19U Girls Team | Vail (Semi Finals) | 2:35 PM | 3:50 PM | Sport Stable |
15U Girls Team | TBD-Semi 1 v 4 | 4:00 PM | 5:15 PM | Sport Stable |
10U Girls Team | Championship Game | 4:15 PM | 5:15 PM | Casper Ice Arena |
Midget Orange | Lafayette 18U Maroon vs Hyland 18U Orange (Away) | 4:30 PM | 5:30 PM | South Suburban Ice Arena |
PeeWee Black | Arapahoe Navy | 4:40 PM | 5:40 PM | Family Sports Center |
8U Intermediate White | LITTLETON INT GROUP B TEAM 4 | 4:45 PM | 5:45 PM | ICAP BLUE RINK |
U18AA | West Texas 18AA | 4:45 PM | 6:15 PM | Sertich Ice Center |
8U Advanced Orange | Arapahoe Big Foot and LHA #1 | 6:00 PM | 7:00 PM | Ice Centre At the Promenade |
Bantam A Orange | vs. Lincoln Jr Stars | 7:30 PM | 9:00 PM | World Arena Ice Hall |
Midget White | Lafayette Yellow | 8:35 PM | 9:35 PM | South Suburban Ice Arena |
Practices
Teams | From | To | Location |
---|---|---|---|
Bantam Black | 7:45 AM | 8:45 AM | north rink |
8U Beginner 1 Black, 8U Beginner 1 Grey, 8U Beginner 1 Orange, 8U Beginner 1 White | 10:00 AM | 11:00 AM | ICAP |
8U Beginner 2 Black, 8U Beginner 2 Orange | 10:00 AM | 11:00 AM | ICAP |
8U Beginner 2 Grey, 8U Beginner 2 White | 10:15 AM | 11:15 AM | ICAP |